Forumlar
Moderatörler: Yasin Çağan, yavuznuri, Kadir, Fox
Yazar Mesaj
diac
20 Nov 12 saat: 19:09
Kayıtlı Üye #3329

Üniversite:: Yakındoğu Üniversitesi
Merhaba arkadaşlar
A.M.S Amenity modeli küvöz açıldığında displayde sadece TEST uyarısı yazıyor ve durmaksızın  alarm çalmaya başlıyor.Bu sorunla daha önce karşılaşmadığım için sorunu çözemedim.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler..

[/html]
En Üst
diac
21 Nov 12 saat: 11:14
Kayıtlı Üye #3329

Üniversite:: Yakındoğu Üniversitesi
Arkadaşlar dün sorduğum A.M.S amenity model küvöz sorununu giderdim.
System Failure hatasının sebebi küvözün arkasındaki rezistansın portlarının yuvaya tam oturmaması,
Display'de sürekli ''TEST'' yazmasının sebebi ise display panelinin arkasındaki boardların dezenfektan,nem vb.sıvılar yüzünden kısa devre görünmesi.Bordların üzerine tazikli hava sıkarak sorunu giderdim ve modül devreye girdi...
En Üst
This post has been thanked 1 time
m.kilincdemir
04 Dec 12 saat: 15:16
Kayıtlı Üye #6724

Üniversite:: Afyon Kocatepe Üniversitesi
Paylaştığın deneyim için teşekkür ederim diac,eline sağlık. Belki bir gün bizde bu durumla karşı karşıya kalabiliriz.
En Üst
ebulmadi
05 Feb 13 saat: 11:22
Kayıtlı Üye #6187

Üniversite:: Akdeniz Üniversitesi
Daha önce başıma gelmişti ön paneldeki tuş takımı sıvı temasından dolayı karbonlar gitmişti tuş basılı kalmış gibi algılıyordu.
En Üst

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF