Forumlar
Biyomedikal Mühendisliği ve Biyomedikal Cihaz Teknolojisi :: Forumlar :: Biyomedikal :: Proje Tasarım Grupları

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
biomedikal-elektronik proje acil lazım ekg , emg , nabız ölçer v.b basit devre arıyorum
Moderatörler: Yasin Çağan, yavuznuri, Kadir, Fox
Yazar Mesaj
biomilito
22 Mar 10 saat: 08:28
Kayıtlı Üye #4254

Üniversite:: 9 eylül
biomedikal-elektronik proje acil lazım
ekg , emg , nabız ölçer v.b basit devre arıyorum pic ve mikroişlemcili var internette eğer bildiğiniz devre varsa paylaşırmısınız ?
En Üst
avcı87
22 Mar 10 saat: 21:03
avcı87
Kayıtlı Üye #1301

Üniversite:: dokuz eylül üniversitesi
Arkadaşlarından farklı bir şey bulman lazım yoksa mustafa hoca kabul etmez. Mutlaka mikroişlemci de olması lazım. Kendi projemi verirdim sana ama hem malzeme bulamazsın hemde mustafa hoca çok iyi tanıdığı için zaten vermez bu projeyi Geçen sene çok tırmalamıştım, hatta beni en çok uğraştıran kısmı projeyi bulup beğendirmesi olmuştu, sende geç kalmışsın bence. Kolay gelsin..
En Üst
savas
24 Mar 10 saat: 13:11
ogrencı
Kayıtlı Üye #4340

Üniversite:: NEVSEHIR UNW.
arkadas acıl olarak bana emg, egg, agk, yada daha basıt bır bıyomedıkal cıhazın ısısde cızılmıs devresı lazm yardımlarınızı beklıorm sımdıden tesekurler
En Üst
susgunefe
04 Mar 13 saat: 16:14
Kayıtlı Üye #7450

Üniversite:: nevşehir üniversitesi
bende emg istiyorum arkadaşlar devre şekli bulursanız lütfen banada atın
En Üst

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF